24 استراتژِی پر فروش ترین کتاب های وارن بافت

24 استراتژِی پر فروش ترین کتاب های وارن بافت

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

24 استراتژِی پر فروش ترین کتاب های وارن بافت24 استراتژِی پر فروش ترین کتاب های وارن بافت

فصل دوازدهم

در این فصل از کتاب های وارن بافت میخوانید لازم نیست که هر کسب و کاری که بر سر راه شما قرار می گیرد را در آن سرمایه گذاری داشته باشید و به عقیده وارن بافت باید به دنبال کسب و کارهایی باشید که یک نقطه شیرین به شما نشان می دهد. این نقاط شیرین شامل قیمت مناسب سهام، موقعیت کسب و کار و مدیران موفق می باشند که می توانند تضمینی بر سرمایه گذاری شما به شمار روند.

فصل سیزدهم

بهتر است برای موفقیت در سرمایه گذاری به دنبال کسب و کارهای خرد باشید و عوامل بزرگ و کلان را نادیده بگیرید. شما باید چشمتان را روی بسیاری از عوامل ببندید و به دنبال راهی باشید تا بتوانید یک کسب و کار موفق را ایجاد کنید. زمانی شما موفق خواهید بود که وارد موارد اقتصاد کلان نشوید

زندگی وارن بافت

فصل چهاردهم

باید دقت داشته باشید که بر روی کدام کسب و کارها سرمایه گذاری می کنید. مدیران را تحت نظر داشته باشید و سوابق مدیریتی آن ها را بررسی کنید. بر این اساس می توانید با خیال راحت تر وارد بازار کسب و کار شوید و موفقیت به دست بیاورید.

فصل پانزدهم

وارن بافت می گوید که نیازی به بررسی فوق العاده دقیق بازارهای سهام و نمودارها وجود ندارد و شما به سادگی می توانید بهترین موقعیت ها را برای سرمایه گذاری پیدا کرده و نسبت به سرمایه گذاری اقدام نمایید. همواره اعداد و ارقام در بازار بورس به شما راست نمی گویند.

فصل شانزدهم

شما باید مستقل عمل کنید و نیازی به تایید یا رد دیگران برای شما وجود ندارد. شما نباید به دنبال توده مردم راه بروید و باید به دنبال روش هایی باشید تا بتوانید کسب درآمد بهتری داشته باشید. این خود شما هستید که باید برای سرمایه گذاری اقدام کنید و نباید دنباله رو دیگری باشید

زندگی وارن بافت

فصل هفدهم

یک دایره فعالیت مشخص برای خودتان تعریف کنید و سعی کنید که از این دایره فعالیت خارج نشوید. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید در بازار سرمایه گذاری با موفقیت همراه باشید. سعی کنید لیستی از موارد موضوعی کسب و کارهایی که در آن ها اطلاعات بیشتری دارید را تهیه کرده و بر این اساس وارد بازار سرمایه شوید.

فصل هجدهم

نسبت به کسانی که سعی می کنند تا به شما بگویند که کدام بازار سهام می تواند برای شما مناسب باشد، بی تفاوت باشید. این پیش بینی ها معمولا پایه و اساسی ندارند و کوتاه مدت را نشان شما می دهند. این دسته از پیش بینی ها معمولا پیشگویی یا غیب گویی نام گذاری می شوند.

فصل نوزدهم

این که بتوانید در بازار سهام موفق باشید، بستگی به خودتان دارد. شما نباید به آقای بازار اهمیت دهید. آقای بازار کیست؟ وارن بافت آقای بازار را شخصی معرفی می کند که همواره شما را نا امید کند. سعی کنید که سهامی را خریداری کنید که ارزش ذاتی کمتر از حقیقت داشته باشد.

فصل بیستم

یکی از مهم ترین مواردی که وارن بافت در فصل بیستم این کتاب معرفی می کند، آن است که خریدار یا سرمایه گذار باید صبر کند و زمانی که تمامی خریداران حریص نسبت به خرید می باشند تامل کند و در روزهایی که همه خریداران می خواهند از خودشان صبر نشان دهد، نسبت به خرید اقدام نماید. وارن بافت زمانی که همه طماع می شوند، قانع است و زمانی که همه قانع می شوند، شخصیت طماع خود را در بازار سهام و بورس نمایان می کند.

فصل بیست و یکم

خود وارن بافت به تمامی کسانی که می خواهند وارد بازار بورس و سرمایه گذاری شوند توصیه می کند که همواره مطالعه خود را در زمینه آموزش بورس و سرمایه گذاری افزایش دهند. برای بافت این مهم نیست که شما کتاب های وی را مطالعه کنید. وارن بافت می گوید که خواندن کتاب و فکر کردن در مورد آن بسیار با اهمیت می باشد

زندگی وارن بافت

فصل بیست و دوم

شما باید از تمام نیروی خود برای ورود به بازار سهام و سرمایه گذاری استفاده کنید و همواره به یاد داشته باشید که خرید سهام با ارزش نیاز به پشتکار، توان و انرژی مثبت است. پس از یک بار موفقیت راه را یاد می گیرید و می توانید به یک معامله گر قوی تبدیل شوید.

فصل بیست و سوم

برای اینکه تجربه به دست بیاورید باید ضرر کنید ولی درس گرفتن از تجارب دیگران که برایشان ضرر به همراه داشته است می تواند یک ایده بسیار قوی باشد تا بتوانید در بازار سرمایه موفقیت کسب کنید. پس از ضررهای دیگران باید درس بگیرید.

فصل بیست و چهارم و آخر

در این فصل وارن بافت یک سری نتیجه گیری از تمامی فصول این کتاب به عمل آورده است و در آخر به خریداران و سرمایه گذاران بازار سهام این پیشنهاد را می دهد تا بتوانند با ورود به بازار سرمایه برای خود موفقیت به دست بیاورند. استفاده از این توصیه ها قطعا می تواند جوابگو باشد.

وارن بافت به عنوان موفق ترین معامله گر در طول تاریخ هیچ گاه دست از یادگیری بر نمی دارد و در تمامی کتاب های خود سعی می کند تا تجربه های ارزشمند خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با وارن بافت و کتاب های وی آشنا کنیم

مطلب کامل را در لینک زندگی نامه وارن بافت مطالعه کنید


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای ghods1.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ghods1.ir | نقشه سایت